Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE
Model numarası: M1S4 +2
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: LCL sevkıyat Ambalaj: çatı taşıyıcı ambalaj, çelik çerçeve, karikatür kağıt kapağı.
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 7 gün sonra
Ödeme koşulları: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, L / C, T / T
Yetenek temini: aylık 200 adet
Çerçeve: |
Çelik |
Piller: |
Kurşun asit ıslak piller ABD Truva Pilleri |
Denetleyici: |
ABD Curtis Controller 48V 275A |
Ön süspansiyon: |
Bağımsız yay süspansiyonu |
Arka süspansiyon: |
Bobin Yaylı Hidrolik Şok emici |
Motor: |
ADC ayrı ayrı heyecanlı 48V 3.7W |
Maksimum Hız: |
25km/s veya 45km/s |
Tırmanma Kapasitesi: |
%20 veya %25 |
Şarj Süresi: |
8-10 saat |
Boyut: |
3500*1200*1800mm |
Net ağırlığı: |
560 KG |
Dingil açıklığı: |
2490mm |
Marka: |
EXCAR |
Çerçeve: |
Çelik |
Piller: |
Kurşun asit ıslak piller ABD Truva Pilleri |
Denetleyici: |
ABD Curtis Controller 48V 275A |
Ön süspansiyon: |
Bağımsız yay süspansiyonu |
Arka süspansiyon: |
Bobin Yaylı Hidrolik Şok emici |
Motor: |
ADC ayrı ayrı heyecanlı 48V 3.7W |
Maksimum Hız: |
25km/s veya 45km/s |
Tırmanma Kapasitesi: |
%20 veya %25 |
Şarj Süresi: |
8-10 saat |
Boyut: |
3500*1200*1800mm |
Net ağırlığı: |
560 KG |
Dingil açıklığı: |
2490mm |
Marka: |
EXCAR |
48V EXCAR 4 Tekerlekli 6 Koltuklu Elektrikli Golf Arabası CE Belgeli golf buggy araba
Temel özellikler
| Öğe | Açıklama |
| Marka | Excar |
| Model | M1S4+2 |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3500x1200x1800mm |
| Yer açıklığı | 150mm |
| Tekerlek tabanı | 2490mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
Ana Bileşenler
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrolcü | Curtis kontrolcü 1266A-5301, 350A, doğrudan ABD'den ithal | Curtis kontrolcü 1234E-5321, 350A, doğrudan ABD'den ithal |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrı uyarımlı AC motor 48V 3kw |
| Akü | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal |
| Şanzıman |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:12 ile |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:16 ile |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Performans
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 6 | 6 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 20% | 25% |
| Maks. ileri hız | 23km/s | 45km/s |
| Menzil | 60-80km | 80-100km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yükleme ağırlığı | 300kg | 300kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 3.9m | 3.9m |
| 20km/s hızda fren sonrası maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
Gövde ve Şasi
| Öğe | Açıklama |
| Şasi ve Çerçeve | Çelik alaşımlı çerçeve |
| Gövde | PP mühendislik plastik ön ve arka gövde kaplaması, enjeksiyonlu |
| Tavan | Cam elyaf takviyeli plastik |
| Ön cam | Organik cam (PMMA), tek parça veya iki parça |
| Tavan destekleri | Plastik destekte gömülü siyah kaplamalı çelik boru |
| Yastık | Yapay deri ve plastik alt kapaklı yeniden doğmuş sünger |
| Sırtlık | Yapay deri ve plastik kapaklı yeniden doğmuş sünger |
| Kolçak | Plastik |
| Zemin matı | Kaymaz kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Gösterge paneli | Siyah plastik malzeme, akü gücü göstergesi, üzerinde kontak anahtarı |
| İçecek tutucular | 4 adet bardak tutucu, her iki tarafta 2 adet |
| Yan kaplama | Plastik, siyah |
| Skor kartı tutucu | Direksiyon simidinde |
Elektrik Sistemi
| Öğe | Açıklama |
| Işıklar |
48V, LED far (dönüş ışığı ve park lambası dahil), LED arka lambalar (fren lambaları ve dönüş ışığı dahil), |
| Korna | Elektrikli korna, 48V |
| Geri vites zili | Elektrikli, 48V |
| Kombinasyon anahtarı | Işıkları ve kornayı kontrol eder |
| Dijital Ekran (isteğe bağlı) |
Kilometre göstergesi, hız göstergesi, aşırı yük göstergesi, park freni göstergesi, saat dahil |
Opsiyonel Aksesuarlar
| Öğe | Opsiyon açıklaması | Öğe | Opsiyon açıklaması |
| 1 | E-anahtar | 11 | 2 noktalı emniyet kemeri |
| 2 | Menteşeli ön cam | 12 | Akü suyu doldurma sistemi |
| 3 | Silecekli lamine ön cam | 13 | Dijital ekran |
| 4 | Çelik koruma | 14 | EM freni |
| 5 | Ön çelik sepet | 15 | Dört tekerlekli disk fren |
| 6 | İç dikiz aynası | 16 | Carlisle 205/50-10 lastik 10 inç jant ile |
| 7 | Yan dikiz aynası | 17 | Buz kutusu |
| 8 | Kaplama | 18 | Kum şişesi |
| 9 | Güneşlik | 19 | Kum tarağı |
| 10 | Golf çantası kılıfı | 20 | Top yıkayıcı |
Paketleme ve Nakliye
| Model | Boyut (mm) | 20” konteyner | 40” konteyner | |||
| M14+2 | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız |
| 3500*1200*1800 | 3500*1200*1450 | 2 adet | 4 adet | 6 adet | 12 adet | |
![]()
![]()
![]()
![]()