Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: A1H2 / AT
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20 'kutu veya 40' kutu
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Yılda 3000pcs
Gövde Rengi: |
Kırmızı veya özelleştirilebilir |
Çatı Rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Denetleyici: |
Curtis denetleyici 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3.7KW |
Boyut: |
2700*1200*1900MM |
Şasi: |
Alüminyum Şasi |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Gövde Rengi: |
Kırmızı veya özelleştirilebilir |
Çatı Rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Denetleyici: |
Curtis denetleyici 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3.7KW |
Boyut: |
2700*1200*1900MM |
Şasi: |
Alüminyum Şasi |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
CE Onaylı Kırmızı İki Koltuklu Elektrikli Ambulans Araba 3.7KW 48V Trojan Ambulans Araba Hastane İçin
![]()
![]()
![]()
![]()
Temel özellikler
| Öğe | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrolcü | Curtis kontrolcü 1266A-5201, 275A, doğrudan ABD'den ithal | Curtis kontrolcü 1234E-5221, 275A, doğrudan ABD'den ithal |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı |
ADC marka Ayrı uyarımlı |
| Akü | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal |
| Şanzıman |
İtalyan GRAZIANO aksı |
İtalyan GRAZIANO aksı |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı |
Performans
| Öğe | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 2 | 2 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 30% | 35% |
| Maks. ileri hız | 23km/sa | 45km/sa |
| Menzil | 70-90km | 80-90km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yük ağırlığı | 360kg | 360kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 2.9m | 2.9m |
| 20km/sa hızda fren yaptıktan sonra maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
1) test koşullarına göre: 20km/sa hız, düz ve düz beton yol, rüzgar hızı 5m/s'den az, sıcaklık 25 Santigrat derece;
2) Menzil sıcaklığa, eğime, yüke ve sürüş stiline bağlı olarak değişecektir.
Boyutlar
| Öğe | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3400x1200x1800mm |
| Yer açıklığı | 114mm |
| Tekerlek tabanı | 1670mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
Gövde ve Şasi
| Öğe | Açıklama |
| Şasi ve İskelet | Alüminyum alaşımlı kiriş, bükülmüş |
| Gövde | PP mühendislik plastik ön ve arka gövde kapağı, enjeksiyonlu |
| Tavan | Cam elyaf takviyeli plastik |
| Ön cam | Organik cam (PMMA), tek parça veya iki parça |
| Tavan destekleri | Plastik destek içine siyah kaplamalı çelik boru gömülü |
| Yastık | Yeniden doğmuş sünger, suni deri ve plastik alt kapaklı |
| Sırtlık | Yeniden doğmuş sünger, suni deri ve plastik kapaklı |
| Kolçak | Plastik |
| Zemin matı | Kaymaz kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Gösterge Paneli | Siyah plastik malzeme, akü gücü göstergesi, üzerinde kontak anahtarı |
| İçecek tutucular | 4 adet bardak tutucu, her iki tarafta 2 adet |
| Yan süsleme | Plastik, siyah |
| Skor kartı tutucu | Direksiyon simidinde |
Opsiyonel Aksesuarlar
Golf arabamızın satış değerini artırmak için birçok opsiyonel aksesuar da sunuyoruz.
| Öğe | Opsiyon açıklaması | Öğe | Opsiyon açıklaması |
| 1 | E-anahtar | 11 | 2 noktalı emniyet kemeri |
| 2 | Menteşeli ön cam | 12 | Akü suyu doldurma sistemi |
| 3 | Silecekli lamine ön cam | 13 | Dijital gösterge |
| 4 | Çelik koruma | 14 | EM freni |
| 5 | Ön çelik sepet | 15 | Dört tekerlekli disk fren |
| 6 | İç dikiz aynası | 16 | Carlisle 205/50-10 lastik 10 inç jant ile |
| 7 | Yan dikiz aynası | 17 | Buz kutusu |
| 8 | Kaplama | 18 | Kum şişesi |
| 9 | Güneşlik | 19 | Kum tarağı |
| 10 | Golf çantası kılıfı | 20 | Top yıkayıcı |
Paketleme ve Nakliye
Excar golf arabası çelik kasada paketlenecektir
| Model | Boyut(mm) | 20” konteyner | 40” konteyner | |||
| A1S2 | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız |
| 2641*1219*1727 | 2641*1219*1250 | 4 adet | 8 adet | 10 adet | 20 adet |
|
Ürün Resmi:
![]()
![]()
![]()
![]()
Hizmet
1. Bizim veya ürünlerimiz hakkındaki tüm sorularınız için size 24 saat içinde ayrıntılı olarak cevap vereceğiz.
2. OEM hizmetleri sunuyoruz. Ürüne kendi logonuzu basabilir, elektrikli golf arabası gövde rengini ve diğer şeyleri özelleştirebilirsiniz.
3. Golf arabasını geliştiren ve mühendislik doktoru olan yönetmenimiz, arabayla 10 yılı aşkın deneyime sahiptir, bu nedenle herhangi bir araba sorunu için onunla iletişime geçebilirsiniz. Sorununuzu çözmek için akıcı İngilizce konuşabilir.
4. Tam su geçirmez hızlandırıcı, Küresel özel LED sistemi tasarlıyoruz ve sadece Excar'ımız 16:1 İtalya Graziano aksı kullanıyor, bu nedenle kalite garanti edilebilir