Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: A1H2 / AT
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20 'kutu veya 40' kutu
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Yılda 3000pcs
Gövde Rengi: |
Kırmızı veya özelleştirilebilir |
Çatı Rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Denetleyici: |
Curtis denetleyici 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3.7KW |
Şasi: |
Alüminyum Şasi |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Menzil: |
40-60KM |
Gövde Rengi: |
Kırmızı veya özelleştirilebilir |
Çatı Rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Denetleyici: |
Curtis denetleyici 48V 275A |
Motor: |
ADC 48V 3.7KW |
Şasi: |
Alüminyum Şasi |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Menzil: |
40-60KM |
CE Onaylı Kırmızı İki Koltuklu Elektrikli Ambulans Arabası Hastane İçin 3.7KW 48V Trojan Ambulans Arabası
Temel özellikler
| Öğe | Tanım | |
| Sistem | DC sistemi | klima sistemi |
| Denetleyici | Curtis denetleyici 1266A-5201, 275A, doğrudan ABD'den ithal edildi | Curtis denetleyici 1234E-5221, 275A, doğrudan ABD'den ithal edildi |
| Motor |
ADC markası Ayrı olarak heyecanlı |
ADC markası Ayrı olarak heyecanlı |
| Pil | Trojan pili, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir | Trojan pili, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir |
| Transaks |
İtalyan GRAZIANO aksı |
İtalyan GRAZIANO aksı |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı |
Performans
| Öğe | Tanım | |
| sistem | DC sistemi | klima sistemi |
| Yolcu Kapasitesi | 2 | 2 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | %30 | %35 |
| Maks. ileri hız | 23km/saat | 45km/saat |
| Dayanıklılık kilometresi | 70-90 km | 80-90 km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maksimum yükleme ağırlığı | 360kg | 360kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 2,9 m | 2,9 m |
| Maks. 20km/saat hızla fren sonrası hareket | ≤4m | ≤4m |
1) test koşullarına göre: 20 km/saat hız, düz ve düz beton yol, rüzgar hızı 5 m/s'den az, sıcaklık 25 Santigrat derece;
2) Menzil sıcaklığa, dereceye, taşıma kapasitesine ve sürüş tarzına bağlı olarak değişecektir.
Boyutlar
| Öğe | Tanım |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3400x1200x1800mm |
| Yerden yükseklik | 114 mm |
| Dingil açıklığı | 1670mm |
| Ön tekerlek dişi (mm) | 860 mm |
| Arka tekerlek dişi (mm) | 970mm |
Gövde ve Çerçeve
| Öğe | Tanım |
| Çerçeve ve Şasi | Alüminyum alaşımlı kiriş, bükülmüş |
| Vücut | PP mühendislik plastiği ön ve arka gövde kapağı, enjeksiyonlu |
| Çatı | Cam elyaf takviyeli plastik |
| Ön cam | Organik cam (PMMA), tek parça veya iki parça |
| Çatı destekleri | Plastik desteğe siyah kaplamalı çelik borunun yerleştirilmesi |
| Minder | Suni deri ve plastik alt kapaklı yeniden doğmuş sünger |
| Sırtlık | Suni deri ve plastik kapaklı yeniden doğmuş sünger |
| Kolçak | Plastik |
| Yer paspası | Kaymayı önleyici kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucusu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Kontrol Paneli | Siyah plastik malzeme, pil güç göstergesi, üzerinde kontak anahtarı |
| İçecek sahipleri | 4 adet bardaklık, her iki tarafta 2 adet |
| Yan kaplama | Plastik, siyah |
| Puan kartı sahibi | Direksiyon simidinde |
Seçenek Aksesuarları
Golf arabamızın satış değerini artırmak için birçok opsiyonel aksesuar da sağlıyoruz.
| Öğe | Seçenek açıklaması | Öğe | Seçenek açıklaması |
| 1 | E-anahtar | 11 | 2 noktalı emniyet kemeri |
| 2 | Menteşeli ön cam | 12 | Akü suyu doldurma sistemi |
| 3 | Silecekli lamine ön cam | 13 | Dijital sayaç |
| 4 | Çelik fırça koruması | 14 | EM freni |
| 5 | Ön çelik sepet | 15 | Dört tekerlekli disk fren |
| 6 | İç dikiz aynası | 16 | Carlisle 205/50-10 lastik, 10 inç jantlı |
| 7 | Yan dikiz aynası | 17 | Buz kutusu |
| 8 | Muhafaza | 18 | Kum şişesi |
| 9 | Güneş ışığı örtüsü | 19 | Kum tırmığı |
| 10 | Golf çantası kapağı | 20 | Top yıkayıcı |
Paketleme ve Nakliye
Excar golf arabası çelik sandıkta paketlenecek
| Modeli | Boyut(mm) | 20” konteyner | 40” konteyner | |||
| A1S2 | Çatı ve ön cam ile | Çatı ve ön cam olmadan | Çatı ve ön cam ile | Çatı ve ön cam olmadan | Çatı ve ön cam ile | Çatı ve ön cam olmadan |
| 2641*1219*1727 | 2641*1219*1250 | 4 adet | 8 adet | 10 adet | 20 adet |
|
Ürün Resmi:
![]()
![]()
Hizmet
1. Bizimle veya ürünlerimizle ilgili tüm sorularınız için size 24 saat içinde ayrıntılı olarak cevap vereceğiz.
2. OEM hizmetleri sunuyoruz. Kendi logonuzu ürüne yazdırabilir, elektrikli golf arabası gövde rengini ve diğer şeyleri özelleştirebilir.
3.Golf arabasını geliştiren yöneticimiz, mühendislik doktorudur ve araba konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahiptir, dolayısıyla herhangi bir araba probleminde onunla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü probleminizi çözmek için akıcı İngilizce konuşabilmektedir.
4.Tam su geçirmez hızlandırıcıyı, Global özel LED sistemini tasarlıyoruz ve yalnızca Excar'ımız 16:1 İtalya Graziano aksı kullanıyor, bu nedenle kalite garanti edilebilir