Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: M1S2+2/FF
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 Birim
Fiyat: pazarlık edilebilir
Teslim süresi: 20 Gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Anlaşılabilir
Koltuklar: |
4 |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
ön cam: |
bilgisayar malzemesi |
Gerilim: |
48V |
Maksimum Hız: |
45km/h |
Yönlendirme Sistemi: |
Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon |
Çerçeve: |
Alüminyum |
Pil: |
kurşun-asit akü |
Koltuklar: |
4 |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
ön cam: |
bilgisayar malzemesi |
Gerilim: |
48V |
Maksimum Hız: |
45km/h |
Yönlendirme Sistemi: |
Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon |
Çerçeve: |
Alüminyum |
Pil: |
kurşun-asit akü |
Performans
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 4 | 4 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 20% | 25% |
| Maks. ileri hız | 23km/sa | 45km/sa |
| Menzil | 60-80km | 80-100km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yükleme ağırlığı | 300kg | 300kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 2.9m | 2.9m |
| 20km/sa hızda fren sonrası maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
Ana Bileşenler
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrolcü | Curtis kontrolcü 1266A-5201, 275A |
Curtis kontrolcü 1234E-5221, 275A |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrı uyarımlı AC motor 48V 5kw |
| Akü | Trojan akü, T875, 8V*6 adet, | Trojan akü, T875, 8V*6 adet |
| Transaks |
Aks 1:12 dişli oranı ile |
Aks 1:16 dişli oranı ile |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı araç üstü şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı araç üstü şarj |
Temel özellikler
| Öğe | Açıklama |
| Marka | Excar |
| Model | M1S2+2FF |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3200x1340x2200mm |
| Yer açıklığı | 360mm |
| Aks mesafesi | 1670mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
SSS
1. Arabayı özel talebimize göre özelleştirebilir misiniz?
Evet, özel talebinize göre arabayı özelleştirebiliriz, ancak yapılması zor olan bazı karmaşık parçalar hariç.
2. MOQ'unuz nedir?
Sadece 1 adet sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz büyükse size indirim sağlayacağız.
3. Tasarladığımız Logoyu arabaya koyabilir miyiz?
Evet, kendi Logonuzu arabaya koyabilirsiniz.
4. Üretim için teslim süreniz nedir?
Arabamızın tipik teslim süresi 15 gündür.
5. Excar ne tür bir garanti sunuyor?
İnsan kaynaklı olmayan hasarlı ürünler, bir yıl boyunca veya bir yıl tamir.