Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: M1S6
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 Birim
Fiyat: pazarlık edilebilir
Teslim süresi: 20 Gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Anlaşılabilir
Modeli: |
M1S6 |
Zemin temizliği: |
114 mm |
Boyut: |
3900*1200*1900mm |
DÖNÜŞ YARIÇAPI: |
5.1m |
Ücretli Yük: |
360kg |
Şasi: |
Çelik şasi |
Menzil: |
50-70 km |
MAKS İLETİM HIZI: |
25km/saat |
Modeli: |
M1S6 |
Zemin temizliği: |
114 mm |
Boyut: |
3900*1200*1900mm |
DÖNÜŞ YARIÇAPI: |
5.1m |
Ücretli Yük: |
360kg |
Şasi: |
Çelik şasi |
Menzil: |
50-70 km |
MAKS İLETİM HIZI: |
25km/saat |
| KONFİGÜRASYON | |
| MOTOR: | EXCAR 48V 5KW(AC) |
| KONTROL CİHAZI: | EXCAR 48V/350A AC KONTROL CİHAZI |
| BATARYALAR: | 48V |
| ŞARJ CİHAZI: | 48V 17A AKILLI YÜKLEME ŞARJ CİHAZI |
| ŞASİ KONFİGÜRASYONU | |
| DİFERANSİYEL: | ELEKTRİKLİ ARAÇ İÇİN ÖZEL ARKA AKS |
| FREN SİSTEMİ: | ARKA KENDİNDEN AYARLI DİSK FREN |
| DİREKSİYON SİSTEMİ: | ÇİFT KENDİNDEN AYARLI DİŞLİ VE KREMALİYER |
| ÖN/ARKA SÜSPANSİYON: | MCPHERSON BAĞIMSIZ YAY SÜSPANSİYONU |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SSS
1. Arabayı özel talebimize göre özelleştirebilir misiniz?
Evet, bazı karmaşık parçalar hariç, talebinize göre arabayı özelleştirebiliriz.
2. MOQ'unuz nedir?
Sadece 1 adet sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz büyükse, size indirim sağlayacağız.
3. Tasarladığımız Logoyu arabaya koyabilir miyiz?
Evet, kendi logonuzu arabaya koyabilirsiniz.
4. Üretim için teslim süreniz nedir?
Arabamızın tipik teslim süresi 15 gündür.
5. Excar ne tür bir garanti sunuyor?
Yapay olarak hasar görmemiş ürünler, bir yıl veya bir yıl tamir için kaydırma.