Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE
Model numarası: M1S2
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: LCL sevkıyat Ambalaj: çatı taşıyıcı ambalaj, çelik çerçeve, karikatür kağıt kapağı.
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 7 gün sonra
Ödeme koşulları: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, L / C, T / T
Yetenek temini: aylık 200 adet
Çerçeve: |
Alüminyum |
Vücut: |
Tüm Mühendislik Plastikleri |
Piller: |
Kurşun asit ıslak piller ABD Truva Pilleri |
Denetleyici: |
ABD Curtis Controller 48V 275A |
Yönlendirme Sistemi: |
Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon |
Ön süspansiyon: |
Bağımsız yay süspansiyonu |
Arka süspansiyon: |
Bobin Yaylı Hidrolik Şok emici |
Motor: |
ADC ayrı ayrı heyecanlı 48V 3.7W |
Renk: |
sarı |
Çerçeve: |
Alüminyum |
Vücut: |
Tüm Mühendislik Plastikleri |
Piller: |
Kurşun asit ıslak piller ABD Truva Pilleri |
Denetleyici: |
ABD Curtis Controller 48V 275A |
Yönlendirme Sistemi: |
Kendinden ayarlı Kremayer ve Pinyon |
Ön süspansiyon: |
Bağımsız yay süspansiyonu |
Arka süspansiyon: |
Bobin Yaylı Hidrolik Şok emici |
Motor: |
ADC ayrı ayrı heyecanlı 48V 3.7W |
Renk: |
sarı |
EXCAR sarı CE Onaylı 48V Trojan Akülü Elektrikli Golf Arabası Sarı Renk
Temel özellikler
| Ürün | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3200x1200x2000mm |
| Yer temizleme | 150mm |
| Tekerlek tabanı | 1670mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
Ana Bileşenler
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrolcü | Curtis kontrolcü 1266A-5201, 275A, doğrudan ABD'den ithal | Curtis kontrolcü 1234E-5221, 275A, doğrudan ABD'den ithal |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrı uyarımlı AC motor 48V 5kw |
| Akü | Trojan akü, T875, 8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal | Trojan akü, T875, 8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal |
| Aks |
İtalyan GRAZIANO aks dişli oranı 1:12 ile |
İtalyan GRAZIANO aks dişli oranı 1:16 ile |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Performans
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 4 | 4 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 20% | 25% |
| Maks. ileri hız | 23km/sa | 45km/sa |
| Menzil | 60-80km | 80-100km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yükleme ağırlığı | 300kg | 300kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 2.9m | 2.9m |
| 20km/sa hızda frenleme sonrası maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
Direksiyon ve süspansiyon
| Ürün | Açıklama |
| Direksiyon Sistemi |
Otomatik ayarlamalı kremayer ve pinyon direksiyon sistemi, otomatik telafi fonksiyonlu |
| Fren Sistemi | Arka tekerlek mekanik freni |
| Gaz pedalı | Holzer tipi, kademesiz hız değişimi |
| Ön süspansiyon | Mcpherson bağımsız yaylı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Helezon yaylı hidrolik amortisör |
| Sürüş modeli | Arka aks iki kademeli yavaşlatma, motor doğrudan tahrikli |
| Jant ve Lastik | Alüminyum jant ve ABD Carlisle 18*8.5-8 6 katmanlı |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()