Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: A1H2 / CC
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20 'kutu veya 40' kutu
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Yılda 3000pcs
Çatı Rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Motor: |
ADC Motoru |
Piller: |
Truva Pil |
Şarj cihazı: |
Akıllı yerleşik şarj cihazı |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
Çelik şasi |
Garanti: |
1 Yıl |
Çatı Rengi: |
Beyaz, siyah ve beyaz |
Motor: |
ADC Motoru |
Piller: |
Truva Pil |
Şarj cihazı: |
Akıllı yerleşik şarj cihazı |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
Çelik şasi |
Garanti: |
1 Yıl |
EXCAR Siyah Renk Kaldırılmış Elektrikli Yemek Arabası 48V 2 Koltuk Fiyatları Yemek Arabası Otel Buggy Araba
| Ürün | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrolcü | Curtis kontrolcü 1266A-5201, 275A, doğrudan ABD'den ithal | Curtis kontrolcü 1234E-5221, 275A, doğrudan ABD'den ithal |
| Motor |
ADC marka Ayrık uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrık uyarımlı AC motor 48V 5kw |
| Akü | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal |
| Şanzıman |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:12 ile |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:16 ile |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Performans
| Ürün | Açıklama | |
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 2 | 2 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 30% | 35% |
| Maks. ileri hız | 23km/s | 45km/s |
| Menzil | 70-90km | 80-90km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yükleme ağırlığı | 360kg | 360kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 2.9m | 2.9m |
| 20km/s hızda fren yaptıktan sonra maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
* 1) test koşullarına göre: 20km/s hız, düz ve düz beton yol, rüzgar hızı 5m/s'den az, sıcaklık 25 Santigrat derece;
2) Menzil sıcaklığa, eğime, yüke ve sürüş stiline bağlı olarak değişecektir.
Boyutlar
| Ürün | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 2641x1219x1727mm |
| Yer açıklığı | 114mm |
| Tekerlek tabanı | 1670mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
Gövde ve Şasi
| Ürün | Açıklama |
| Şasi ve Gövde | Alüminyum alaşımlı kiriş, bükülmüş |
| Gövde | PP mühendislik plastik ön ve arka gövde kapağı, enjeksiyonlu |
| Tavan | Cam elyaf takviyeli plastik |
| Ön cam | Organik cam (PMMA), tek parça veya iki parça |
| Tavan destekleri | Plastik destek içinde siyah kaplamalı çelik boru gömülü |
| Yastık | Yapay deri ve plastik alt kapaklı geri dönüştürülmüş sünger |
| Sırtlık | Yapay deri ve plastik kapaklı geri dönüştürülmüş sünger |
| Koltuk kolu | Plastik |
| Zemin matı | Kaymaz kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Gösterge paneli | Siyah plastik malzeme, akü güç göstergesi, üzerinde kontak anahtarı |
| Bardaklıklar | 4 adet bardak tutucu, her iki tarafta 2 adet |
| Yan kaplama | Plastik, siyah |
| Skor kartı tutucu | Direksiyon simidinde |
Opsiyonel Aksesuarlar
Golf arabamızın satış değerini artırmak için birçok opsiyonel aksesuar da sunuyoruz.
| Ürün | Opsiyonel açıklama | Ürün | Opsiyonel açıklama |
| 1 | E-anahtar | 11 | 2 noktalı emniyet kemeri |
| 2 | Menteşeli ön cam | 12 | Akü suyu doldurma sistemi |
| 3 | Silecekli lamine ön cam | 13 | Dijital gösterge |
| 4 | Çelik koruma demiri | 14 | EM freni |
| 5 | Ön çelik sepet | 15 | Dört tekerlekli disk fren |
| 6 | İç dikiz aynası | 16 | Carlisle 205/50-10 lastik 10 inç jant ile |
| 7 | Yan dikiz aynası | 17 | Buz kutusu |
| 8 | Kaplama | 18 | Kum şişesi |
| 9 | Güneşlik | 19 | Kum tarağı |
| 10 | Golf çantası kılıfı | 20 | Top yıkama makinesi |
Paketleme ve Nakliye
Excar golf arabası çelik kasada paketlenecektir
| Model | Boyut (mm) | 20” konteyner | 40” konteyner | |||
| A1H2/CC | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız |
| 3400*1200*1900 | 3400*1200*1200 | 2 adet | 4 adet | 6 adet | 12 adet | |
Ürün Resmi
![]()
![]()
SSS
1.Arabayı özel isteğimize göre özelleştirebilir misiniz?
Evet, yapımı zor olan bazı karmaşık parçalar hariç, isteğinize göre arabayı özelleştirebiliriz.
2.MOQ'unuz nedir?
Sadece 1 adet sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz büyükse, size indirim sağlayacağız.
3.Tasarladığımız Logoyu arabaya koyabilir miyiz?
Evet, kendi Logonuzu arabaya koyabilirsiniz.
4.Üretim için teslim süreniz nedir?
Arabamızın tipik teslim süresi 15 gündür.
5.Excar ne tür bir garanti sunuyor?
Yapısal olmayan hasarlı ürünler, bir yıl boyunca değişim veya bir yıl tamir.
6.Ödeme vadeniz nedir?
T /T %30 depozito ve sevkiyat öncesi ödenen bakiye.