Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: A1H2
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20' konteyner
Teslim süresi: yaklaşık 15 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 300 ADET / AY
Motor: |
3.7KW ADC markası |
Denetleyici: |
350A ABD Curties |
Pil: |
48V Truva pili 6*8V |
Şarj cihazı: |
17A düzenli |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Yorulmak: |
205/50-10 Lastik |
Marka: |
EXCAR |
Koltuk: |
yumuşak ve plastik tahta ile desteklenmiş |
F/R Parçası: |
860 / 970 MM |
Motor: |
3.7KW ADC markası |
Denetleyici: |
350A ABD Curties |
Pil: |
48V Truva pili 6*8V |
Şarj cihazı: |
17A düzenli |
Transaks: |
İtalya graziano aksı |
Yorulmak: |
205/50-10 Lastik |
Marka: |
EXCAR |
Koltuk: |
yumuşak ve plastik tahta ile desteklenmiş |
F/R Parçası: |
860 / 970 MM |
Alüminyum Elektrikli Hizmet Arabaları 2 yolcu için 48V Trojan Pillerli Elektrikli Gıda Arabası
Özellikler
Bu golf arabası çelikten yapılmıştır, FRP'den yapılanların aksine, malzemelerimiz kolayca kırılmaz. Kazalardan sonra bile bu tür golf arabası kolayca tamir edilebilir.
Bu alanda uzun yıllardır üretici olarak, her zaman kalite kontrolüne odaklandık. Arabamızı inşa etmek için her zaman en iyi parçaları kullanmakta ısrar ediyoruz. Biz daha güvenilir bir ortağız.
Bu tür golf arabası giderek daha popüler hale geliyor ve ülke çapında çok iyi satış yapıyoruz.
Yapılandırma
| Öğe | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrolcü | Curtis kontrolcü 1266A-5201, 275A, doğrudan ABD'den ithal | Curtis kontrolcü 1234E-5221, 275A, doğrudan ABD'den ithal |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı |
ADC marka Ayrı uyarımlı |
| Akü | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal |
| Diferansiyel |
İtalyan GRAZIANO aksı |
İtalyan GRAZIANO aksı |
| Şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı |
Performans
| Öğe | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 2 | 2 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 30% | 35% |
| Maks. ileri hız | 23km/s | 45km/s |
| Menzil | 70-90km | 80-90km |
| Korna | Elektrikli korna, 48V |
| Geri vites uyarı sesi | Elektrikli, 48V |
| Kombinasyon anahtarı | Işıkları ve kornayı kontrol eder |
| Dijital Gösterge (isteğe bağlı) |
Kilometre göstergesi, hız göstergesi, aşırı yük göstergesi, park freni göstergesi, saat dahil |
Boyutlar
| Öğe | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3400x1200x1800mm |
| Yer açıklığı | 114mm |
| Tekerlek tabanı | 2260mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
| Zemin matı | Kaymaz kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Gösterge paneli | Siyah plastik malzeme, akü gücü göstergesi, kontak anahtarı üzerinde |
| Bardaklıklar | 4 adet bardaklık, her iki taraf için 2 adet |
| Yan kaplama | Plastik, siyah |
| Skor kartı tutucu | Direksiyon simidinde |
Renk Seçenekleri
| Gövde rengi | Beyaz | Gri | Gök mavisi |
| Koyu mavi | Kırmızı | Bordo | |
| Yeşil | Koyu yeşil | Sarı | |
| Mor | Şampanya | Siyah | |
| Bunlar popüler renklerdir, ancak özelleştirilmiş renginiz mevcuttur, sadece doğru Panton No. rengini sağlayın | |||
| Koltuk ve Tavan rengi | Siyah | Bej | Beyaz |
Ürün teşhir salonu
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SSS
1. Arabayı özel talebimize göre özelleştirebilir misiniz?
Evet, yapımı zor olan bazı karmaşık parçalar hariç, talebinize göre arabayı özelleştirebiliriz.
2. MOQ'unuz nedir?
Sadece 1 adet sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz büyükse, size indirim sağlayacağız.
3. Tasarladığımız Logoyu arabaya koyabilir miyiz?
Evet, kendi Logonuzu arabaya koyabilirsiniz.
4. Üretim için teslim süreniz nedir?
Arabamızın tipik teslim süresi 15 gündür.
5. Excar ne tür bir garanti sağlar?
Yapısal olmayan hasarlı ürünler, bir yıl veya bir yıl tamir için değişim.
6. Ödeme vadeniz nedir?
T/T %30 depozito ve sevkiyat öncesi ödenen bakiye
İlgili kişi
Pauline
![]()