Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE
Model numarası: A1S4
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: LCL sevkıyat Ambalaj: çatı taşıyıcı ambalaj, çelik çerçeve, karton kağıt kapak.
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 7 gün sonra
Ödeme koşulları: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, L / C, T / T
Yetenek temini: aylık 300 kontur
Transaks: |
İtalya Graziano Alex |
Garanti: |
1 Yıl |
Üretim Süresi: |
Depozito ödendikten sonra 7-15 gün |
Gövde Rengi: |
Beyaz veya panton numarasına göre |
Marka: |
EXCAR |
Motor: |
ADC 48V 3.7KW |
Şasi: |
Alüminyum şasi |
F/R Parçası: |
860 / 970 MM |
Maksimum ileri hız: |
24 km/saat |
Transaks: |
İtalya Graziano Alex |
Garanti: |
1 Yıl |
Üretim Süresi: |
Depozito ödendikten sonra 7-15 gün |
Gövde Rengi: |
Beyaz veya panton numarasına göre |
Marka: |
EXCAR |
Motor: |
ADC 48V 3.7KW |
Şasi: |
Alüminyum şasi |
F/R Parçası: |
860 / 970 MM |
Maksimum ileri hız: |
24 km/saat |
Alüminyum Excar 4 Koltuklu ADC 48V 3.7KW Elektrikli Patrol Arabası Elektrikli yolcu arabası
Ürünün özelliği:
| Özellikleri | |||
| ※ İtalya Graziano Transaxle | |||
| ※ Eşsiz E-KEY | |||
| * Elektromanyetik fren sürüşü daha güvenli hale getiriyor | |||
| Özel tasarımlı LED far | |||
| ※ Gelişmiş Disk Fren Teknolojisi | |||
| ※ Üç noktalı emniyet kemerleri | |||
| ※ Arka bakış aynası ve sürücü/yolcu yan aynaları | |||
| ※ Otomobil Güvenli Cam Ön Camı | |||
| ※ Derin Kupa Sahipleri | |||
| * Rahat, Kontourlu Koltuklar | |||
| % 100 su geçirmez hızlandırıcı |
Performans
| Ürün | Açıklama | |
| sistem | DC sistemi | AC sistemi |
| Yolcu Kapasitesi | 4 | 4 |
| Yükselme kapasitesi ((tam yük) | % 30 | % 35 |
| Maks. ileri hızı | 23km/h | 45km/h |
| Dayanıklılık kilometresi | 70-90 km. | 80-90 km. |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| En fazla yükleme ağırlığı | 360 kg | 360 kg |
| Min. dönme yarıçapı | 3.9m | 3.9m |
| 20 km/s hızda fren sonrası maksimum hareket | ≤4m | ≤4m |
1) test koşullarına göre: 20km/s hız, düz ve düz beton yol, rüzgar hızı 5m/s'den az, sıcaklık 25 derece Selsi;
2) Menzil sıcaklığa, kaliteye, yararlı yüke ve sürüş tarzına bağlı olarak değişecektir.
Boyutları
| Ürün | Açıklama |
| Toplam boyutlar (L x W x H) | 3200x1200x1900mm |
| Yer açıklığı | 114 mm |
| Tekerlek mesafesi | 2490mm |
| Ön tekerlek proteksiyonu (mm) | 860 mm |
| Arka tekerlek pisti (mm) | 970mm |
Vücut ve Çerçeve
| Ürün | Açıklama |
| Çerçeve ve Şasi | Alüminyum alaşımlı kiriş, bükülü |
| Vücut | PP mühendislik plastik ön ve arka vücut kapağı, enjekte edilmiş |
| Çatı | Cam lifle güçlendirilmiş plastik |
| Ön cam | Organik cam (PMMA),bir parça veya iki parça |
| Çatı destekleri | Plastik destek içine siyah kaplama çelik borunun yerleştirilmesi |
| Yastık | Yapay deri ve plastik alt kapağı olan yeniden doğmuş sünger |
| Sırt kemeri | Yapay deri ve plastik kapaklı yeniden doğmuş sünger |
| Kol destesi | Plastik |
| Yer paspası | Kayma engelli kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Tablo | Siyah plastik malzeme, batarya gücü göstergesi, ateşleme anahtarı. |
| İçecek tutucular | 4 adet bardak tutucu, her taraf için 2 adet |
| Yan kesim | Plastik, siyah |
| Puan kartı sahibi | Direksiyonda. |
Elektrik sistemi
| Ürün | Açıklama |
| Işıklar |
48V, LED far (dönüş lambasını ve pozisyon lambasını içerir), LED arka lambalar (frene lambaları ve dönme lambalarını içerir), |
| Boynuz | Elektrikli korna, 48V |
| Geri çınlama | Elektrikli, 48V |
| Kombinasyon anahtarı | Işıkları ve kornayı kontrol et. |
| Dijital metre (ihtiyaç duyulmaz) | Kilometre göstergesi, hız göstergesi, aşırı yük göstergesi, park fren göstergesi, saat dahil |
Ambalaj ve Nakliye
| Model | Boyut ((mm) | 20 ̊ konteyner | 40 ̊ konteyner | |||
| M1S2+2FF | Çatılı ve ön camlı | Çatısı ve ön camı olmadan | Çatılı ve ön camlı | Çatısı ve ön camı olmadan | Çatılı ve ön camlı | Çatısı ve ön camı olmadan |
| 3200*1200*1800 | 3200*1200*1400 | 4 birim | 8birim | 8birim | 16birim |
|
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
İletişim: Pauline Liu
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co., Ltd.
Cep telefonu: +86-13546943585
www.excar.com.cn