Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE
Model numarası: D-G14
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20 'konteynır, 40' contianer
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Yetenek temini: Aylık 300pcs
Çatı Rengi: |
Mavi, Beyaz Veya Bej |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah veya bej |
Garanti: |
1 Yıl |
Denetleyici: |
ABD kontrolör 350A'yı kör ediyor |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
alüminyum malzeme |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Menzil: |
60-80KM |
Çatı Rengi: |
Mavi, Beyaz Veya Bej |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah veya bej |
Garanti: |
1 Yıl |
Denetleyici: |
ABD kontrolör 350A'yı kör ediyor |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
alüminyum malzeme |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Menzil: |
60-80KM |
EXCAR Alüminyum 14 Kişilik Elektrikli Gezi Otobüsü Tur Otobüsü Yeni Elektrikli Servis Otobüsü
Boyutlar
| Ürün | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 5300x1500x2000mm |
| Yer açıklığı | 150mm |
| Tekerlek tabanı | 2850mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 1210mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 1200mm |
| Motor | DC72V/5kw,DC |
| Kontrolcü | 72V500A(curtis 1205) |
| Şarj cihazı | 72V25A tam otomatik yüksek frekanslı şarj cihazı |
| Maks. Hız | 28-35km/s |
| Maks. Seyahat mesafesi | 80-100km |
| Tırmanma kapasitesi | 25% |
| Fren Mesafesi | 6.5 |
| Minimum dönüş yarıçapı | 6.5m |
| Brüt Ağırlık | 1250kg |
| Taşıma kapasitesi | 1000kg |
| Direksiyon | Kremayer ve Pinyon |
| Frenler | Dört tekerlek hidrolik fren sistemi ve bağımsız park freni |
| Standart parçalar | Ön ve arka lambalar, Arka görüş aynaları Hız göstergesi, Silecek |
Opsiyonel Aksesuarlar
Golf arabamızın satış değerini artırmak için birçok opsiyonel aksesuar da sunuyoruz.
| Ürün | Opsiyon açıklaması | Ürün | Opsiyon açıklaması |
| 1 | E-anahtar | 11 | 2 noktalı emniyet kemeri |
| 2 | Menteşeli ön cam | 12 | Akü suyu doldurma sistemi |
| 3 | Silecekli lamine ön cam | 13 | Dijital gösterge |
| 4 | Çelik koruma | 14 | EM fren |
| 5 | Ön çelik sepet | 15 | Dört tekerlekli disk fren |
| 6 | İç arka görüş aynası | 16 | Carlisle 205/50-10 lastik 10 inç jant ile |
| 7 | Yan arka görüş aynası | 17 | Buz kutusu |
| 8 | Kaplama | 18 | Kum şişesi |
| 9 | Güneşlik | 19 | Kum tarağı |
| 10 | Golf çantası kılıfı | 20 | Top yıkama makinesi |
Renk seçenekleri
| Gövde rengi | Beyaz | Gri | Gök mavisi |
| Koyu mavi | Kırmızı | Bordo | |
| Yeşil | Koyu yeşil | Sarı | |
| Mor | Şampanya | Siyah | |
| Bunlar popüler renklerdir, ancak özel renginiz mevcuttur, sadece doğru Panton No. rengini sağlayın | |||
| Koltuk ve Tavan rengi | Siyah | Bej | Beyaz |
Paketleme ve Nakliye
Excar golf arabası çelik kasada paketlenecektir
| Model | Boyut (mm) | 20” konteyner | 40” konteyner | |||
| A1H2/CC | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız | Tavan ve ön camlı | Tavan ve ön camaız |
| 3400*1200*1900 | 3400*1200*1200 | 2 adet | 4 adet | 6 adet | 12 adet | |
Ürün Resmi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SSS
6. Ödeme vadeniz nedir?
T /T %30 depozito ve sevkiyat öncesi ödenen bakiye