Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE
Model numarası: D-G14
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20 'kutu, 40'
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Yetenek temini: Aylık 300pcs
Çatı Rengi: |
Mavi, Beyaz Veya Bej |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah veya bej |
Garanti: |
1 Yıl |
Denetleyici: |
ABD kontrolör 350A'yı kör ediyor |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
alüminyum malzeme |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Gövde Rengi: |
Yeşil siyah |
Menzil: |
60-80KM |
Çatı Rengi: |
Mavi, Beyaz Veya Bej |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah veya bej |
Garanti: |
1 Yıl |
Denetleyici: |
ABD kontrolör 350A'yı kör ediyor |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
alüminyum malzeme |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Gövde Rengi: |
Yeşil siyah |
Menzil: |
60-80KM |
72V Yeşil Siyah 14 Koltuklu Elektrikli Tur Otobüsü Elektrikli Araç Çin Elektrikli Otobüs
Direksiyon ve Süspansiyon
| Ürün | Açıklama |
| Direksiyon Sistemi | Kendi kendine ayarlanabilen kremayer ve pinyon direksiyon sistemi, otomatik telafi fonksiyonlu |
| Fren Sistemi | Arka tekerlek mekanik freni |
| Gaz Pedalı | Holzer tipi, kademesiz hız değişimi |
| Ön Süspansiyon | Mcpherson bağımsız yaylı süspansiyon |
| Arka Süspansiyon | Helezon yaylı hidrolik amortisör |
| Sürüş Modeli | Arka aks iki kademeli redüksiyon, motor doğrudan tahrikli |
| Tekerlek ve Lastik | Alüminyum jant ve ABD Carlisle 18*8.5-8 6 katmanlı |
Aşağıda listelenen detay parçaları:
| ※ Gelişmiş Disk Fren Teknolojisi | |||
| ※ Küresel Özel LED Farlar | |||
| ※ İtalya Graziano Transaxle | |||
| ※ Curtis Kontrol Cihazı 48V 275A | |||
| ※ Özel Tasarım Akü Tepsisi | |||
| ※ Geri Görüş Aynası ve Sürücü/Yolcu Yan Aynaları | |||
| ※ Otomotiv Güvenlik Camı Ön Camı | |||
| ※ Derin Bardaklıklar | |||
| ※ ABD İthal Benzersiz E-ANAHTAR | |||
| ※ Elektromanyetik Fren Sürüşü Daha Güvenli Hale Getirir | |||
| ※ %100 Su Geçirmez Gaz Pedalı |
Anahtar Bileşenler
| Ürün | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrol Cihazı | Curtis kontrol cihazı 1266A-5301, 350A, doğrudan ABD'den ithal | Curtis kontrol cihazı 1234E-5321, 350A, doğrudan ABD'den ithal |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrı uyarımlı AC motor 48V 5kw |
| Akü | Trojan akü, T875,6V*12 adet, doğrudan ABD'den ithal | Trojan akü, T875,6V*12 adet, doğrudan ABD'den ithal |
| Transaxle |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:12 ile |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:16 ile |
| Şarj Cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Performans
| Ürün | Açıklama | |
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 14 | 14 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 20% | 25% |
| Maks. ileri hız | 23km/s | 45km/s |
| Menzil | 50-70km | 60-80km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yük ağırlığı | 510kg | 510kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 5.1m | 5.1m |
| 20 km/s hızda fren yaptıktan sonra maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
Boyutlar
| Ürün | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 5300x1500x2000mm |
| Yer mesafesi | 150mm |
| Tekerlek tabanı | 2850mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 1210mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 1200mm |
Renk seçenekleri
| Gövde rengi | Beyaz | Gri | Gök mavisi |
| Koyu mavi | Kırmızı | Bordo | |
| Yeşil | Koyu yeşil | Sarı | |
| Mor | Şampanya | Siyah | |
| Bunlar popüler renklerdir, ancak özelleştirilmiş renginiz mevcuttur, sadece doğru Panton No. rengini sağlayın | |||
| Koltuk ve Tavan rengi | Siyah | Bej | Beyaz |
Ürün Resmi
![]()
![]()
![]()
![]()