Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE Certification
Model numarası: A1H2
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: 3000~6000 USD
Ambalaj bilgileri: plastik köpük ve plastik film
Teslim süresi: 15-30 iş gün
Ödeme koşulları: T/T L/C
Yetenek temini: 5000pcs / Yıl
Renk: |
PEMBE |
Marka: |
EXCAR veya Özelleştirilmiş |
Güç: |
3700W |
Güç Yakıtı: |
Elektrik |
Menzil: |
50-70 km |
Boyut: |
3400*1200*1800MM |
Pil markası: |
Truva |
Denetleyici Markası: |
kürt |
Renk: |
PEMBE |
Marka: |
EXCAR veya Özelleştirilmiş |
Güç: |
3700W |
Güç Yakıtı: |
Elektrik |
Menzil: |
50-70 km |
Boyut: |
3400*1200*1800MM |
Pil markası: |
Truva |
Denetleyici Markası: |
kürt |
Pembe Açık Kargo Trojan Akülü Elektrikli Golf Aracı Curtis Kontrol Cihazı 3700W
| Ürün | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrol Cihazı | Curtis kontrol cihazı 1266A-5201, 275A, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir | Curtis kontrol cihazı 1234E-5221, 275A, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir |
| Motor | ADC marka Ayrı uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrı uyarımlı AC motor 48V 3kw |
| Akü | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir | Trojan akü, T875,8V*6 adet, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir |
| Aks | İtalyan GRAZIANO aksı 1:12 dişli oranı ile |
İtalyan GRAZIANO aksı 1:16 dişli oranı ile |
| Şarj Cihazı | Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Performans
| Ürün | Açıklama | |
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 2 | 2 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | 30% | 35% |
| Maks. ileri hız | 23km/sa | 45km/sa |
| Menzil | 70-90km | 80-90km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yükleme ağırlığı | 360kg | 360kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 2.9m | 2.9m |
| 20km/sa hızda fren yaptıktan sonra maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
* 1) test koşullarına göre: 20km/sa hız, düz ve düz beton yol, rüzgar hızı 5m/s'den az, sıcaklık 25 Santigrat derece;
2) Menzil sıcaklığa, eğime, yüke ve sürüş stiline bağlı olarak değişecektir.
Boyutlar
| Ürün | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3400x1200x1800mm |
| Yer açıklığı | 114mm |
| Tekerlek tabanı | 1670mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 860mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 970mm |
Gövde ve Şasi
| Ürün | Açıklama |
| Şasi ve Gövde | Alüminyum alaşımlı kiriş, bükülmüş |
| Gövde | PP mühendislik plastik ön ve arka gövde kapağı, enjeksiyonlu |
| Tavan | Cam elyaf takviyeli plastik |
| Ön cam | Organik cam (PMMA), tek parça veya iki parça |
| Tavan destekleri | Plastik destek içinde siyah kaplamalı çelik boru gömülü |
| Yastık | Yapay deri ve plastik alt kapaklı geri dönüştürülmüş sünger |
| Sırtlık | Yapay deri ve plastik kapaklı geri dönüştürülmüş sünger |
| Kolçak | Plastik |
| Zemin matı | Kaymaz kauçuk |
| Arka sepet | Plastik |
| Golf çantası tutucu | Naylon kayışlı plastik destek |
| Gösterge Paneli | Üzerinde akü gücü göstergesi, kontak anahtarı bulunan siyah plastik malzeme |
| Bardaklıklar | 4 adet bardak tutucu, her iki taraf için 2 adet |
| Yan kaplama | Plastik, siyah |
| Skor kartı tutucu | Direksiyon simidinde |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dongguan Excellence Golf & Sightseeing Car Co.,ltd
Mobil: +86-15016897312(Wechat/WhatsApp)
Dahili: +86-0769-81107592