Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: Excar
Sertifika: CE
Model numarası: A1S4+2FF
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 Birim
Fiyat: pazarlık edilebilir
Teslim süresi: 20 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda 1000 adet
Malzeme: |
Alüminyum Şasi |
Renk: |
özelleştirilmiş |
Malzeme: |
Alüminyum Şasi |
Renk: |
özelleştirilmiş |
Ürün Açıklaması :
YAPILANDIRMA
| MOTOR: | EXCAR 48V 5KW(AC) |
| KONTROLÖR: | EXCAR 48V/400A AC KONTROL CİHAZI |
| PİLLER: | 48V |
| ŞARJ CİHAZI: | 48V 17A AKILLI YERLEŞİK ŞARJ CİHAZI |
| TRANSAKS: | ELEKTRİKLİ ARAÇLARA ÖZEL ARKA AKS |
| FREN SİSTEMİ: | ARKA KENDİNDEN AYARLI KAMPANALI FREN |
| DİREKSİYON STSREMİ: | ÇİFT KENDİNDEN AYARLANAN RAF VE PİNYON |
| F/R SÜSPANSİYON: | MACPHERSON BAĞIMSIZ YAY |
Boyutlar
| Öğe | Tanım |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 3460X1220X1850mm |
| Grove gümrükleme | 150mm |
| Tekerlek Aralığı | 2470mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
FQA
S: Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
C: Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin'de bir fabrikayız. Yakın
Shenzhen veya Guangzhou.
S: Ne tür bir sertifikanız var?
A: ISO9001 Sertifikası, CE Sertifikası.
S: Ürünün teslim süresi nedir?
A: genellikle depozito alındıktan sonra 7-15 gün.
S: Ödeme süresi nasıl?
A: T/T, nakit, western union veya L/C ile.
S: Garanti süresi nasıl?
A:1 yıl garanti, EXW sevk süresi kapsamında ÜCRETSİZ bileşenler sunuyoruz.