Dongguan Excar Electric Vehicle Co., Ltd salescn@excar.com.cn 86--13546943585
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCAR
Sertifika: CE
Model numarası: D-G14
Belge: Excar catalog.pdf
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: 20 'kutu, 40'
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Yetenek temini: Aylık 300pcs
Çatı Rengi: |
Mavi, Beyaz Veya Bej |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah veya bej |
Garanti: |
1 Yıl |
Denetleyici: |
ABD kontrolör 350A'yı kör ediyor |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
alüminyum malzeme |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Gövde Rengi: |
Yeşil siyah |
Menzil: |
60-80KM |
Çatı Rengi: |
Mavi, Beyaz Veya Bej |
Koltuk rengi: |
Beyaz, siyah veya bej |
Garanti: |
1 Yıl |
Denetleyici: |
ABD kontrolör 350A'yı kör ediyor |
Marka: |
EXCAR |
Şasi: |
alüminyum malzeme |
Tırmanma Kapasitesi: |
%25 |
Motor: |
KDS 72V 7.5KM |
Gövde Rengi: |
Yeşil siyah |
Menzil: |
60-80KM |
EXCAR Yeşil Siyah 14 Koltuklu elektrikli gezi otobüsü tur otobüsü elektrikli araba çin elektrikli otobüs
Golf arabasıson yıllarda ana ürünlerimizden biri haline gelmiştir. Çevre sorununun giderek ciddileştiği günümüzde, her geçen gün daha popüler hale gelmektedir.
Aşağıda listelenen detaylı parçalar:
| ※ Gelişmiş Disk Fren Teknolojisi | |||
| ※ Küresel Özel LED Farlar | |||
| ※ İtalya Graziano Şanzıman | |||
| ※ Curtis Kontrol Cihazı 48V 275A | |||
| ※ Özel Tasarım Akü Tepsisi | |||
| ※ Geri Görüş Aynası ve Sürücü/Yolcu Yan Aynaları | |||
| ※ Otomotiv Güvenlik Camı Ön Cam | |||
| ※ Derin Bardak Tutucular | |||
| ※ ABD İthalatı Benzersiz E-ANAHTAR | |||
| ※ Elektromanyetik Fren Sürüşü Daha Güvenli Hale Getirir | |||
| ※ %100 Su Geçirmez Gaz Kelebeği |
Ana Bileşenler
| Ürün | Açıklama | |
| Sistem | DC sistem | AC sistem |
| Kontrol Cihazı | Curtis kontrol cihazı 1266A-5301, 350A, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir | Curtis kontrol cihazı 1234E-5321, 350A, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir |
| Motor |
ADC marka Ayrı uyarımlı DC motor 48V 3.7kw |
ADC marka Ayrı uyarımlı AC motor 48V 5kw |
| Akü | Trojan akü, T875,6V*12 adet, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir | Trojan akü, T875,6V*12 adet, doğrudan ABD'den ithal edilmiştir |
| Şanzıman |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:12 ile |
İtalyan GRAZIANO aksı dişli oranı 1:16 ile |
| Şarj Cihazı |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Yüksek Frekanslı yerleşik şarj cihazı 48V/17A regülatör |
Performans
| Ürün | Açıklama | |
| sistem | DC sistem | AC sistem |
| Yolcu Kapasitesi | 14 | 14 |
| Tırmanma kapasitesi (tam yük) | %20 | %25 |
| Maks. ileri hız | 23km/sa | 45km/sa |
| Menzil | 50-70km | 60-80km |
| Şarj süresi | 8-10 saat | 8-10 saat |
| Maks. yük ağırlığı | 510kg | 510kg |
| Min. dönüş yarıçapı | 5.1m | 5.1m |
| 20km/sa hızda frenleme sonrası maks. hareket mesafesi | ≤4m | ≤4m |
Boyutlar
| Ürün | Açıklama |
| Genel boyutlar (U x G x Y) | 5300x1500x2000mm |
| Yer açıklığı | 150mm |
| Tekerlek tabanı | 2850mm |
| Ön tekerlek izi (mm) | 1210mm |
| Arka tekerlek izi (mm) | 1200mm |
Renk seçenekleri
| Gövde rengi | Beyaz | Gri | Gök mavisi |
| Koyu mavi | Kırmızı | Bordo | |
| Yeşil | Koyu yeşil | Sarı | |
| Mor | Şampanya | Siyah | |
| Bunlar popüler renklerdir, ancak özelleştirilmiş renginiz mevcuttur, sadece doğru Panton No. rengini sağlayın | |||
| Koltuk ve Tavan rengi | Siyah | Bej | Beyaz |
Direksiyon ve süspansiyon
| Ürün | Açıklama |
| Direksiyon Sistemi | Kendiliğinden ayarlanan kremayer ve pinyon direksiyon sistemi, otomatik telafi fonksiyonlu |
| Fren Sistemi | Arka tekerlek mekanik freni |
| Gaz Kelebeği | Holzer tipi, kademesiz hız değişimi |
| Ön süspansiyon | Mcpherson bağımsız yaylı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Helezon yaylı hidrolik amortisör |
| Sürüş modeli | Arka aks iki kademeli yavaşlama, motor doğrudan tahrikli |
| Tekerlek ve Lastik | Alüminyum jant ve ABD Carlisle 18*8.5-8 6 katmanlı |
Ürün Resmi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()